Bozita, Pro Performance, Exclusion

yusuf2645

f/p olarak en iyi mama hangisidir sizce? hangisini tercih etmeliyim?

3 CEVAP

MelisRose

ben yıllardır exclusion kullanıyorum ve çok memnunum. gönül rahatlığı ile önerebilirim

yumik

MelisRose hangi ürününü kullanıyosunuz exclusionın? İdrar yolu rahatsızlığı yapıyo diyolardı

MelisRose

ben köpek için kullanıyorum, açıkçası tavuklu dışında hangisi var ise alıyorum. aroma değiştirmek arada iştah dengesini koruyor. 3 yıldır kullanıyorum sadece bir kez idrar yolu enfeksiyonu oldu köpeğim. onun dışında hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım.