Köpeğimi Isırma Huyundan Nasıl Vazgeçirebilirim

thorodin

arkadaslar 10 aylik bir oğlum var oyun oynarken çok fazla ısırmaya çalışıyor bu huyundan nasıl vazgeçirebilirim ?

3 CEVAP

didemkaranfil

Sizi ısırmaya çalıştığında 'şşşttt,hayır 'kelimelerini kullanın ya da hafif bir çığlık atın,onunla oyun oynamayı bırakıp,bir süre ilgilenmeyin.

thorodin

Dişleri kaşınıyor olabilir mi peki hala bebek dislerini dökmedi bunun için bir oyuncak almayı düşünüyorum

didemkaranfil

süt dişleri dökülmeye 3.5-4 aylıkken başlar 8 Aylıkken tamamlanır,veterinere kontrol ettirdiniz mi?