Kedi İseme Kac Defa?

Penthe

Erkek scotish 2 yasinda kedim var ve kisir.
2 haftadir fln gunde 5 6 kez isiyor sanirim.
2 3 kez yapmalari normal diye biliyorum
Istah kaybi vs bir sorunu yok. Veteriner de ne gibi islem gerekir ? Ultrasonla sorun varsa anlasiliyor mu?

3 CEVAP

ssedef28

benim kedim de 4-5 bazen 6 kere yapıyor yavruyken 3 kereydi ama birkaç aydır fazla su içtiği için sanırım çiş sayısı da arttı. sadece bazı çişleri küçük oluyor oyuncak top kadar bazıları avuç içi kadar kan ağrı vs yok ama küçük olması sorun mu bilmiyorum sizinkinin topaklanan boyutu ne kadar oluyor

Minminik

benimki bozuk o zaman gunde istikrarlı bir şekilde 2 kere yapıyor asla 3 olmuyor.

Penthe

Cam peleti kullaniyorum ama gorunus olarak bazen buyuk bazen kucuk oluyor. Kucuk oldugunda daha fazla oluyor sanki. Yaparken zorlanma Agri kan vs gormedim ama emin olamiyorum