Kedinizin Irkı Ve Severek Tükettiği Mama Hangisi?

Tolga_yay26

Merhabalar Arkadaşlar Kedilerinizin ırkını ve çok severek tükettiği (ödül maması ) dışında sabit olarak verdiğiniz mamalarını yazarmısınız Aroması dahil

4 CEVAP

ilaydacakir

Scottish straight cinsi kedim şu anlık nd somonlu portakallı kullanıyoruz çok seviyor ama biraz fazla sevdiği için sürekli yemek istiyor. Kısırlaştıralı bir ay oldu iştahı da bayağı açıldı kilo almasın diye değiştirebilirim belki
Yaş mama da pek sevmiyor konservenin yarısını bile koysam bitirmiyor birçok marka denedim. sadece Moochie'nin çorbalarını bir de kendi yaptığım brokoli tavuk haşlayıp blendırdan geçirdiğim çorbayı severek yiyor

Cennet29

Kedim sarman kısır 3 yaşında.

Severek yediği kuru mamalar çok az çünkü çok seçici. Bi kaç aydır sanabelle kullanıyoruz şükür bundan memnunum. Genelde buram buram kokan balıklı mamalardan hoşlanır. Nd morina balıklının tadınıda sevmişti fakat yaramadı tüy dökümü ve ishal yaptı. Üst segment mamaları deneyimleme şansım olmadı hep orta segmentlerden kullanıyorum. Maddi imkanım olasa virbac denerdim

Yaş mama olarak sevdikleri
Acana balıklı tavuklular
Nd balıklı çeşitleri

Mslna01

Tekir 10 aylık kedim
Felicia mamaya bugün geçiş yaptık deli oluyor mama için
Yaş mama da meo kullanıyoruz

Mslna01

Tekir 10 aylık kedim
Felicia mamaya kısır somonlu mamaya bugün geçiş yaptık deli oluyor mama için
Yaş mama da meo kullanıyoruz ton balıklı