Mystcik Mama ?

Mnrplt

Merhaba mystick mama hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim?

3 CEVAP

milaylaylom

Uzun araştırmalar sonucunda karar verip 4-5 ay kadar kullanmıştım. İçeriği gayet iyi görünüyor ama doğruluğuna pek güvenilmiyor. İçeriğinde yeterli miktarda gerçek et var diye tercih etmiştim. Fakat çok iştahla yemiyordu o sebeple eski mamasına dönmüştüm

zibityus

ben güvenemedim.

Dann

Ben de içindekiler kısmınız bakmak iyi ve uygun fiyatlı diye arada alıyordum. Sokak kedilerine fakat yemiyor hayvanlar. On kediden yedisi koklayıp geri gidiyor,