İstahta Azalma

Tuanaalsk

Arkadaşlar kedim bir süredir normaline göre daha az mama yiyordu ancak bugün iyice azaldı veteriner mevsim gecisinde olabilir dedi ancak endişeleniyorum. Enerji normal diski idrar normal sadece ara sıra hafif sulu çapak gozlemledim birde bu durumla alakali mıdır bilmiyorum ama uykuya dalmadan önce yani ayakta uyurken bacaklarda titreme gördüm 2 kere gözlemledim bunu fikri olan var mi

2 CEVAP

Simal17

Bence acil veterinere götürmelisiniz. Bizim de buna benzer sorunlarımız vardı karaciğer enzimi yüksek çıktı. Bir kan tahlili yaptırmanızda fayda var.

milaylaylom

Merhaba benim kediminde her şeyi normaldi fakat uykuya dalmadan önce uyku halindeyken uzanırken titreme sorunuyla veterinere yazdım rüya olabilir dedi ama içim rahat etmedi götürdüm röntgen istedim ve akciğeri ödemlenmiş nefes alanı kısıtlanmış ve kasılıyordu. Yani demek o ki içinizde ufak bir kuşku hissettiğinizde dahi veterinere götürüp kontrol ettirmeniz en sağlıklısı olacaktır en azından içiniz rahatlar :)