Kum Poposuna Yapışıyor/Kaçıyor

ilaydacakir

Toi moi kuma geçiş yaptık kum çok güzel ama birkaç gündür sürekli tuvaletten çıktığında poposuna bir iki tane kum yapışmış oluyor içine doğru yani. Islak pamukla sildirince de kumlar çıkıyor içinden ama kızıyor 🥲 normal midir ne yapmalıyım

5 CEVAP

ilaydacakir

Ayyy Allah korusun. Kum ama ya pamukla aldırdığımda minik taş yani kumu sert ve kumuyla aynı renk. Bi daha denk gelirsem bakayım gerçi düzenli iç parazitini falan oluyor

Ahudr

Umarım o tanecikler kumdur dikkatli bakın siz yine de susam seklinde tenya olmasinlarda 🤔

azesw

kedi kumunu fazla koymuşsunuzdur :) fazla yüksek olunca popişlerine yapışıyor benim kedime de olmuştu.

azesw

kedi kumunu fazla koymuşsunuzdur :) fazla yüksek olunca popişlerine yapışıyor benim kedime de olmuştu.

azesw

kedi kumunu fazla koymuşsunuzdur :) fazla yüksek olunca popişlerine yapışıyor benim kedime de olmuştu.