Kedi Miyavlama

floryyp

kedimi aralık ayında kısırlastırmıstım. şuan 10 aylık. cam aralık bırakılınca çıkmıs bahçeye ve geçen ayda biraz fazla gittiğimiz yere götürdük galiba onu ondan alıstı diye bayadır çıkarmadık .Bazen baya miyavlıyor yani acaba dısarı çıkmak için mi yoksa mart ayı ve parça mı kaldığı için mi ya da hormonal olarak mı miyavlıyor anlayamadım. yalnız kalıncada miyavlıyor bazen o yüzden kestiremedim tam olarak. belli bi süre geçmesi mi gerekiyor acaba hormonal olarak oturması için yasayanlar varsa

1 CEVAP

Cennet29

Dışarının tadını aldıysa çıkmak için miyavlıyodur ve sıkıldığı için. Ev içinde olduğunuz süre bol bol ilgilenip oyun oynatın yorun enerjisini alırsanız miyavlaması azalacaktır