Kedilerde Doğum Sonrası Kanama Ne Kadar Sürer?

ZynpBlgn

Arkadaşlar kedide doğum sonrası kanama ne kadar sürer? etrafa bulaşır mı ve bulaşıyorsa bunun için ne yapmak gerekir?

3 CEVAP

Ahudr

Doğumdan sonra kediden gelen herhangi bir sey gormedim ben zaten genel olarak dogum sonrasi da sürekli kendini yaladigi icin gelsede bir yere bir sey bulasma ihtimali yok diye dusunuyorum.

ZynpBlgn

Belki ilerde merak eden olur diye yazıyorum ben yanlış bilgi almışım sanırım kedilerde doğum sonrası kanama normal durumda olmuyor. Herhangi bir problem varsa gerçekleşiyormuş.

Ahudr

Normal sartlarda dogum sonrasi degil dogum öncesi kan gelir