Kedim İçin Mama Değişimi?

Linaxl

1.5 yaşında kısır tekir kedim var. Sahiplendiğimden beri veterinerde satılan açık mamalarla besledim. Sonra kısır olduktan sonra 1 senedir pro plan sterilisied adult kullandım. Fakat sürekli yemek istiyor. Doymuyor gibi istiyor bu mamayı sürekli. Reflex de denemistim ama pro plan kadar bağımlı olmadı. Sabah ogle akşam ölçülü veriyorum ama sürekli istiyor pro plandan. Ve araştırdım tahıl oranı yüksek zaten baya kilo da aldı demek bundanmis diye düşünüyorum. İçeriği temiz, besleyici, dengeli kilo sağlayan ve uygun fiyatlı (pro plan fiyatlarini gecmesin) mama öneriniz var mı? Sabahtır araştırıyorum ama Bozita pro plandan daha iyi gibi geldi içeriği, yani yorumlar öyle diyordu

3 CEVAP

Cennet29

Sanabelle
Nutri feline
Bozita

yumik

Bozita iyidir sanabelle de brit care de deneyebilirsiniz ishal yapmazsa güzel mamadır

britcare tavsiye ederim