Ense Damlası Kaşıntı Yapar Mıı?

Cesminurr

Merhaba,köpeğime enseden parazit verdik kaşıntı yaptı... ilacın adını bilmiyorum,köpeğim yanımda olmadığı için enjektöre çekip verdi veteriner. Gece 3ten bu yana kaşıntısı var normal mi

3 CEVAP

Elifoo

Kopek ve kedilerde ayni midir bilmiyorum fakat ben boyle bir durum hic yasamadim. İlacin icindeki bir sey alerji yapmis olabilir ya da baska bir sey dokunmus da asi zamanina denk gelmis olabilir. Veterineri bilgilendirin isterseniz

suercan

Ilk defa yapıldıysa normal olabilir

minik_pati

Damlattıkları damla dış parazitleri dökmek için yapılır pireler köpeğinizi ısırdığı zaman ilacın etkisiyle ölür sersemlemiş olanlarda yaptıkları son hamleler ile köpeğinizi kaşındırır.