Dişi Kedi Ve Kısır Olmayan Erkek

Simalaktepe

Merhaba benim erkek kedim var bir tane yakın zamanda kısırlaştıracağım fakat evde çok sıkılıyor ona arkadaş kısır dişi kedi sahipleneceğim sizce bir sorun olur mu uygun mudur yani sizce en yakın zamanda erkek kedimi kısırlaştıracağım

1 CEVAP

Cennet29

Kısırlaştırmadan alırsanız sorun olur tabi ki. Erkek kediniz dişiyi sıkıştırabilir ve rahatsız edebilir. İki kedinin karşılaştırılmasıyla ilgili bilgi sahibimisiniz pat diye yan yana gelmemeleri lzım aşamaları var. Erkek kedinizi kısırlaştırın iyileştikten sonra dişi arkdaşını getirin