Sanabelle Urinary Mamayı Deneyenler?

MonikaveTori

3 kısır kedim var içlerinden bir tanesinda idrar taşı vs çok problemimiz oldu. Ara ara onun için hills c/d mamadan kullanıyoruz. Şuanda nd kuzu etli düşük tahıllı mamadan kullanıyoruz severek yiyorlar ancak sanabelle urinary mamayı da arada bir vermek istiyorum. Mamayı 10 kg olarak alıyoruz. Sanabelle urinary mamayı kedisine deneyen arkadaşlar varsa mamanın üriner sisteme iyi gelip gelmediğine dair yorumlarını bekliyorum. Kedileriniz severek yiyor mu herhangi bir sıkıntı yaratıyor mu? Merak ediyorum. Veterinerime sordum kullanabileceğimi söyledi ancak henüz mamayı denemeye fırsatımız olmadı.

2 CEVAP

kang14

Benim de 8 aylık erkek kedimde kristalleşme görüldü aöa daha cok baslangıcta ve böbrekleri falan yıkandı serumla ilaçda kullandı ve veteriner hill cd önerdi. Onu alamadık baya pahalı. 2 köpeğim ve baska bir kediö daha var..Sanabelle urinary aldım.daha yeni basladım. Yağlı bir mama.Ve taneleri köpek maması gibi büyük. Kedilerim tek tek kıra kıra yiyor mamaları. O konuda benimkiler bir sıkıntı cıkarmadı ama bazı kediler sıkılabiliyor büyük mamadan. Bu arada benim kedilerim sevdiler mamayı yememezlik yapmadılar. Sanırım hem yağlı hem de biraz sert yapısı. Çünkü bazen mamaları kırarken zorlanıuor gibiler. Bir daha alır mıyım bilmiyorum. Taneleri yüzünden belki almam. Bu arada taneler C şeklinde ay şeklinde

Palyaco

İdrar yollarında happy böbrek urinary tavsiyemdir sanabella sert ve büyük çoğu kedi sevmiyor