5 Aylık Kedim Uyurken Gece Çişini Yapıyor

alynakrkya

Üç aylıkken sahiplendiğim erkek kedim şu an beş aylık. aldığım günden beri cıs problemi yaşıyoruz evin farklı yerlerine çişini yapıyordu kum kabına yönlendirdikçe bu duruma biraz alıştı şu an en büyük sorunumuz gece yanımda uyurken uyuduğu yere cıs yapması. veterinere götürdüm gerekli tetkikler yapıldı.bir şey çıkmadı. böyle bir durum yaşayan var mı bu durumu nasıl çözebilirim

2 CEVAP

aslihan_e

Altına mı kaçıyor yoksa gece kalkıp oturup işiyor mu? Kendisi yapıyorsa bu bazı kedilerin genel problemi, bazı kediler öyle rahat yerlere, yataklara yapmayı sever. Öyle kedilerin yatak odasında uyumaması gerekir. Yatağın hemen yanına bir tuvalet ekleyip oraya yönlendirebilirsiniz, bazıları tuvalete gitmeye üşenir.

aslihan_e

Altına kaçırıyorsa ve hiçbir rahatsızlık çıkmadıysa psikolojik sorunları var büyük ihtimalle.