Kedim Beni Sevmiyor

Damlamiaaaa

Kedim beni sevmiyor annem ve babamı gidip sevdirtiyo ben sevince ısırıp tırmalıyor oysaki herseyiyle ben ilgileniyorum :D yavru iken severdi kendimi nasıl sevdirtte bilirim mamalar oyuncaklar onunla oynamalarım ise yaramıyor: ) ne yapabilirim bu durum beni uzuyor

3 CEVAP

Roza23

Ayni durumu yaşıyorum ve hic de üzülmüyorum. Bizler nasil herkese karşı ayni tavri takınmıyorsak kediler de oyle. Bence size boyle hırçın davranmasının sebebi tam tersi yani sizi daha cok sevmesi. Nasil bizler nazımız geçtiği insana daha cok sey yaptırmaya çalışıyoruz kediler de nazi geçtiği icin sizi kedi gibi görüp kedi gibi sevip oynamaya çalışıyor. O isirmalarin ismi sevgi ısırmaları hatta bi cok ingilizce kaynakta da gecer 'love bite' diye. Ayrıca sevmiyo da olabilir. Lütfen bi cani sahiplenince bi sey beklemeyelim. Evet çok zor ama sen elmayı seviyosun diye elmanın da seni sevmesi şart değil misali :) yeter ki guzel gormek isteyin. Onun sizinle aynı odada oturması bile mutlu olmanıza yetecektir

İnsan o da beni sevsin istiyor ama :) kedim de evde eşime böyle soğuk davranıyprdu. Resmen yaş mama ile alıştırdı kendine. Vermeden önce gidip biraz sohbet ediyordu. Yaş mamayı görünce kedi çıldırıyor tabi. Yerken de yanında duruyor canım cicim devam ediyor konuşmaya. Bayagı ısındılar şimdi :))

Sevmek için başta zorlamayıp mamayla yaklaşabilirsiniz tavsiyem