Uygun Fiyatlı Kaliteli Yavru Kediler İçin Bir Mama Arıyorum Öneriniz Var Mı?

Zemzem

Kedim üç aylık,yazdığınız mamaları fiyatlarızla yazarsanız sevinirim

12 CEVAP

onurtemiz

******* sitesinden alın. Advance kitten mama %10 + 5 tl ile 57 tl ye geliyor.
Sanabelle ile yine aynı indirim ile 67 tl ye geliyor bu ikisini içerik olarak kıyaslayın içerik olarak yavrunuza hangisi sağlıklıysa onu alın
Bunlar pahalı gelirse Matisse Kitten 40 tl ye geliyor
Ama önce büyük poşetli almayın yavrunuz sevecek mi iştahlı mı yiyecek belli değil. Eğer severse büyük boylardan alıp çok daha ekonomik olarak elde edebilirsiniz. ******* a göz atın

Aysetaha

Advance kitten öneririm 2 aydır kullanıyoruz çok memnun kaldım 1.5 kilosunu netten 60 tl ye bulabilirsiniz

Hala market mamaları önerenler var.. Kendiniz kullanıyorsunuz önermeyin bari. N&D kitten güzel bir mama veya matisse. Biz bozita kullanmıştık 1.5 kg 60 tl oluyordu sanırım. ******** sitesi diğerlerine göre daha uygun fiyatlı

Proplanın yararları mı :D

minik_pati

Marketlerde bulabileceğin pro line mamayı öneririm yavru kediler için olanı 6.25 yetişkinler için olanı 6.75

sophiee

Matisse kitten önerilen bir mama. 1.5 kg paketleri internette 50 tl civarı. İlk sipariş indirimi gibi kampanyalarla 45 tl civarinda alabilirsiniz. Eger 10 kg lık sipariş verirseniz de kg ı yaklaşık 20 liraya geliyor

tuandil

Bazı petshoplarda kalite mamaların açık paketlenmiş halleri oluyor. Ben ilk bulduğumda açık mama almıştım 1 kgsuna 40 lira vermiştim N&D’nin. Şimdi internetten takip ediyorum. Bazı sitelerde indirim kuponu falan kullanabiliyorsunuz o şekilde çok daha hesaplı şekilde alabilirsiniz. En son kapalı paketini kuponlarla 110 liradan 83 liraya düşürerek almıştım.

Melisaruk

Pro choise aldım benim ufaklığa. 800 gr 12 TL civarındaydı. Kampanya vardı *********.com'da.

bütçeniz ne kadar

Zemzem

50 70 civarı

Dmldsl123

Pro line benim kedimi zehirledi marketten olduğu için para sıkıntınız yoksa pro plan öneririm pro planın yararlarını yazardım ama çok uzun siz araştırırsınız

onurtemiz

Açık mamaya güven olmaz