Kedim Kabız

Hikmetalp51

Kedim 1 hafta civarıdır kabız. Veterinere gittiğimfe duphalac ver dedi ama çok bir yararı olmadı saf zeytinyağı verdim o baya rahatlattı ama ne zaman zeytinyağı vermesem 2 gün sonra tekrar kabız gibi yapıyor. Mamasını 5-6 aydır hiç değişmedim. Nd tahılsız kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyorum. Mamayı ilk aldığım zamanlar hiç bir sıkıntısı yoktu ama mamanın sonlarına doğru kabız olmaya başladı.

2 CEVAP

Mslna01

Yaş mama veriniz kediye

Hikmetalp51

Kilolu olduğu için 2 haftada bir veriyorum yarında vereceğim