Uygun Fiyatlı Kaliteli Yavru Kediler İçin Bir Mama Arıyorum Öneriniz Var Mı?

Zemzem

Kedim üç aylık,yazdığınız mamaları fiyatlarızla yazarsanız sevinirim

13 CEVAP

Reyaura

N&D mamasinin bi alt ürünü içeriği fiyatına göre gayet iyi bir mama . 5kedim var 5ide severek yiyor bende gönül rahatligiyla veriyorum. Taneleride çok küçük yavru kedi için ideal.

onurtemiz

Fiyatlar değişebiliyor net fiyat yok. Ama Matisse deneyin uygun fiyat olarak bunu öneriyorum. (Ve uygunlar arasında kaliteli mama)

felishuman

Matisse kitten, 10kg 200₺ yaklaşık olarak

Zemzem

Fiyatı benim için makul bu fiyatlarda içeriği iyi bir mama arıyorum zaten

Terranova

Profine da düşünebilirsiniz.

Selma_

Brit care veya matisse

Gul36

Fiyatlar sitelere göre değişiklik gösterebiliyor. Şu linkten siteler hakkında bilgi edinebilirsiniz :

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/2172-*********-sitesi-sizce-guvenli-mi-acaba-oradan-siparis-edebilirmiyim-acilll

Mama önerim de aslında N&D alın derdim ama daha uygun olsun isterseniz Matisse alabilirsiniz.

onurtemiz

Yani anlamadım, bu da mı pahalı oldu? Çok daha uygun mu olsun?

yok artık daha da altında bir mama kullanmayın isterseniz?

felishuman

pardon bana mı söylediniz? o.O

Zemzem

Fiyatı benim için makul bu fiyatlarda içeriği iyi bir mama arıyorum zaten

Trendline diye bi marka var öyle çok bilinen bir şey değil ama boyle marketlerde falan satiyolar bakkalarda var ben ondan kullaniyorum paketi 1 kiloluk ve 8 lira

onurtemiz

@Zeynepinpaspasi market mamalarından uzak durun. Severek yemeleri içeriğinin iyi olduğunu göstermez. Size öneririm market mamalarından koşarak uzaklaşmanız