Kedim Kabız Oldu Ve Kusuyor

ozgurwl16

Merhabalar kedim tekir ve 12 yaşında bu yaşına kadar hiç bir problemi yoktu fakat 1 ay önce ilk defa kabız olduğunu gördüm tuvalete gidiyor defalarca yapamıyordu ama bir şekil yaptı kendi kendine bu problemi çözdü şimdi ise daha dün aynı problemi yaşadık karnına sıcak su koydum rahatlattım ve yapabildi şuan ise sabahtan beri aralıklarla sadece sıvı kusuyor endişelenmelimiyim ? kedimin maması hep aynı pro plan somonlu 3-4 senedir değiştirmediğim mama ne yapmalıyım dostlar

1 CEVAP

Aydgca

Lütfen bir veteriner hekime başvurun. Yaşı itibariyle bazı hastalıkların ortaya çıkmış olması muhtemel. Beklemeden hekime danışmanızda fayda var.