Nebulizatör Kullanımı Ve Önerisi

blackkk

Merhabalar. Kedime astım teşhisi koyulduğu için veteriner nebulizatör kullanmamızı istedi. Hangi marka önerirsiniz? Kedim çok yerinde duran bir kedi değil. Nebulizatörü nasıl kullanmalıyım?

3 CEVAP

milaylaylom

Merhaba bende kullanıyorum. Veterinerimizin şöyle kullanmamızı söylemişti; kedimin taşıma çantasını büyük boy çöp poşetine koyuyorum ardından kedimi çantasına koyuyorum. Nebülizatörün maske kısmını kullanmıyoruz biz. İlacı koyuyorum ve hortumu elimle kediye doğru buhar gelecek şekilde yerleştiriyorum. Diğer elimle hortumu tuttuğum kolumun etrafını büzüştürerek kapatıyorum (buhar dışarıya gitmesin diye) benim kedim oturuyor zaten kutusunda 10-15 dk verip kapatıyorum. Çıkar çıkmazda ödüllendirmek için ödül maması veriyorum

blackkk

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için🙏🏻

milaylaylom

Ne demek, geçmiş olsun 🐾