Astım İlacım/Kedilere Alerjim Ve Cigerlerimin Tıkanması Yardım

miloshy

Merhaba herkese,

Benim 2 kedim var. 1 sene önce alerjim ara ara olurdu geçerdi ama son 2 aydır cok yüksek seviyede sadece ventolin spreyle cigerlerimi acıyorum, kalıcı cözüm bulan var mı? Evi her gün süpürüyorum ama yine deo luyor. odama almasam bile tıkanıyorum. burun akıntısı yok, sadece nefes güclügü.

5 CEVAP

dahiliye doktoruna gidin veya göğüs hastalıklarına. foster sprey ve vermont hap işe yarıyor muhtemelen size bunları verir zaten. ventolin açmaz ve fazla sıkarsanız kalp çarpıntısı yapar. foster sprey koah ilacıdır ve kedi alerjisine çok iyi geliyor. ben 5 senedir bu ilaçlarla ve 3 kediyle yaşayabiliyorum ağır astım hastası olarak. eczaneden direkt alamazsınız diye ilaç adları yazdım doktora gitmeden lütfen kullanmayın.

Mini2019

dyson hava temizleyici çok iyidir. araştırın derim.

Minminik

merhaba,
bende alerjiğim, doktor tedavi edici astım spreyi ve alerji ilacı verdi lütfen bir göğüs hastaıkları hastanesine gidin, bu şekilde tıkanık kalmanın ilerde kalıcı astıma dönüşme ihtimali olabileceğinden bahsetti ihmal etmeyin.
hava temizleyici yattığınız odaya maddiyat varsa çok güzel olur

miloshy

merhaba arkadaslar gittim evet ilac verdi bi de sprey verdi icine ilacı koyup döndürüyosun o patlayınca sıkıyosun agzına. hava temizleyici arıyorum ben de, uygun fiyatlı öneriniz var mıdır?