Kedilerim Çok Halsiz Ve Mama Yemiyor

Yusufp

Merhaba arkadaşlar dün kedilerime et verdim çiğ etti ama çok az vermiştim bugün sabahtan beri bir şey yemiyor ikiside ve sürekli yatıyorlar hiç enerjileri yok ne yapmam gerekiyor kendiliğinden geçer mi et dokundu diye tahmin ediyorum

6 CEVAP

milaylaylom

Merhaba, kedilere kesinlikle çiğ et vermeyelim çok çok zararlı ve iç parazit yapar. Sağlık açısından çiğ verilmemeli, verilecekse haşlayıp ( tuzsuz yağsız ) verilmelidir. Umarım bundan dolayı bir sorun oluşmaz. Devam ederse veterinere götürmenizi tavsiye ederim

Yusufp

Bi tanıdığımız kedilerinin de başına gelmiş 2 3 gün yattıktan sonra iui olmuşlar umarım kurtulurlar çok korkuyorum

lwb

beslenmeden önce de mi rahatsızdılar, azıcık çiğ et vermekle kedilerinizi bu kadar kısa sürede kaybedemezsiniz. mutlaka altında yatan bir sebep vardır

başınız sağolsun.

Yusufp

Kaybettim kedilerimi arkadaşlar

milaylaylom

Çok üzüldüm başınız sağolsun

Mslna01

Başınız sağolsun