Kedimin Bu Şekilde Bölgesel Tüy Dökümü Car

Patili_1

evde 2 kedimiz gar ve birbirleriyle dalaşmış da olabilirler veterinere de gideceğiz fakat uzun sürebilir bu nedenle buraya da sormak istedim aşılarını düzenli yaptırıyoruz.Neden olur bu eğer dalaşma değilse ve ne yapabilirim veterinere gidene kadar en azından

8 CEVAP

Mini2019

Son zamanlarda bir aşı oldu mu o bölgeden ?
o bölgeden tüy çektiğinizde, tüyler çokça elinizde kalıyor mu ? oluşan bölgenin çevresi keskin hatlarla belli mi ?

Patili_1

mini2019 çok değil hala tüyler var ve o bölgeden aşı olmadı iç dış paraziti evde yapıyoruz diğer aşıları yaş gereğiyle daha geşmemişti yeni götürecektik

Patili_1

arkadaşlar teşekkürler kedimizi veterinere götürdük mantar varmış egzamaya geçiş yapmaya başlamış şampuan verildi bir de aşı uygulandı.

Sntmntleng

Mantar olabilir. Veterinerinizin yapacağı aşı ve krem tedavisiyle hemen geçiyor.

Patili_1

mini2019 çok değil hala tüyler var ve o bölgeden aşı olmadı iç dış paraziti evde yapıyoruz diğer aşıları yaş gereğiyle daha geşmemişti yeni götürecektik

Patili_1

mini2019 çok değil hala tüyler var ve o bölgeden aşı olmadı iç dış paraziti evde yapıyoruz diğer aşıları yaş gereğiyle daha geşmemişti yeni götürecektik

Mslna01

Orada kaşıntı kızarıklık var mı varsa mantar olabilir

Mini2019

Veterinerler mantarı şıp diye anlar. 2 doz aşı tamamen bitiriyor Ama birçoğu tanı koymadan aşı yapıyor. Mantar aşısı çok ağır bir aşı. Hele ki yavru bir kedi için. Aşının Etki ettiği mantar türü birkaç tane. Umarım biran önce iyileşir.