Purina Gourmet Yaş Mama

Brcrkxi769

Purina Gourmet konserve yaş mama alıp herhangi bir sıkıntı yaşayan oldu mu? Ya da Purina'nın herhangi bir yaş mamasından, Felix, Friskies gibi.

8 CEVAP

meryem_artemis

schesirçeriyor maalesef. İçeriğindeki protein oranı da çok düşük, tamamen sebzelerle doldurulmuş bir mama. Purinanın sanırım her yaş maması böyle. Eğer bütçeniz el veriyorsa acana, schesir daha uygun fiyatlı bir alternatif isterseniz nutri feline, nd gibi mamalara bakabilirsiniz. Hem içinde şeker yok hem de iyi bir protein oranına sahipler.

Emirrckr

Sıkıntı değil fakat saydığınız tüm markalar alt segment,kötü içerikli mamalar.
Etten ziyade bu üçünde de tahıl var.
Tabii katkıların yanında tahıl en masumu zaten.

meryem_artemis

schesirçeriyor maalesef. İçeriğindeki protein oranı da çok düşük, tamamen sebzelerle doldurulmuş bir mama. Purinanın sanırım her yaş maması böyle. Eğer bütçeniz el veriyorsa acana, schesir daha uygun fiyatlı bir alternatif isterseniz nutri feline, nd gibi mamalara bakabilirsiniz. Hem içinde şeker yok hem de iyi bir protein oranına sahipler.

Mslna01

Alt segment bir yaş mama onun yerine acana nd meo verebilirsiniz

meryem_artemis

@britishbirkedi bir süre proplan kullandım ben de. İçeriğine çok bakmadan popüler bir marka ve veterinerler tarafından da öneriliyor diye güvenilir diye düşünmüştüm ama şeker içeriyor. Şuan nutri feline kullanmaya başladık. İçerisinde şeker, gdo vs. de yok. Ayrıca protein oranı da kesinlikle çok daha iyi. Fiyat olarak da uygun. Bence bir bakabilirsiniz.

meryem_artemis

Şeker olacak yanlış yazmışım

HaydutveNazli

Arada veriyorum gourmet gold ama genelde acana veriyorum onu da erkek kedim sevmiyor.

pro plan daha iyi sanki benim kedim tavuklu, hindili ve somonluyu severek yiyor et oranı %20-25