Yavru Kedimin Çişi Topaklanmıyor Neden?

Coconutbey

Büyük kedimin cisi çok güzel topaklanıyor, yavru kedimin cisi topaklanmıyor alırken hep dağılıyor. İkisinin tuvaleti ayrı ama yavru ikisini de kullanıyor kum da aynı anlamadım neden bu sorun olabilir?

3 CEVAP

AyseMia

Yavru kedinin bütün yaptığı idrar topakları için mi bu geçerli? Yoksa yavru olduğu için yetişkin bir kediye göre daha sık idrara çıktığı için kumun henüz kurumadığını düşündürüyor. Önerim yavru kedinizin kumdan idrar için çok çıkış saatini gözlemleyip, üzerinden en az 3-4 saat geçmeden kumu temizlemeyin.

AyseMia

Çok değil "son" olacak *

Coconutbey

Bir kere de oyle deneyeyim ama her idrari dağılıyor başka bir sebep olabilir mi hastalık gibi ondan endiselendim