İnsandan Kediye Grip Geçer Mi

Esrakaya12

Merhaba iki gündür hastayım klasik grip ama kedime geçmesinden korkuyorum internette bunun hakkında kesin bir bilgi yok kedime gribim geçer mi çünkü 5 kedim benim yatağımda yatıyor

6 CEVAP

Coconutbey

Geçebilir siz yine de dikkat edin çok temas kurmamaya çalışın evi havalandırın geçmiş olsun

Lorelei94

Kesinlikle gecmez. Gecer diyen arkadasa bi tarafimla güldüm =)

Mini2019

kedi ve insan virüsleri birbirinden farklı ve genelde birindeki diğerine geçmez. ama ne ilginçtir ki, bazen kedimle aynı anda nezle oluyoruz..

duman2707

Geçmiyor bende bu kış çok tereddüt ettim ama illa yakınlaşıyoruz yapacak bi şey olmuyor
Hiç geçmedi kedilerime

Mslna01

Ben de çok hasta olmuşum bizzat kendi veteriner hekimime sordum geçmez dedi ama yine de siz dikkatli olun geçmiş olsun

Esrakaya12

Merhaba bende geçmediğinin farkındayım hastanede stajyer olduğum için eve mikrop getirmemeye çalışıyorum ama grip kedilerde oluştuğu için temiz kalmaya çalışıyorum ama geçen sefer dışardan mikrop getirip kedileri hasta ettim ondan sonra bir korku sardı ve amerikalıların bazılar geçer diyor fikir ayrılığı kafamı karıştırdı ve maalesef kedilerimin hepsi yatağımda yatıyor ve emin olmam gerek