Kısır Erkek Kedi Mama Önerisi

kimnana

Merhaba 5.5-6 yaşlarında kısır erkek kedim var. 2 yaşından beri "Felicia Hypo-Allergenic Üriner Sağlığı için Somonlu" mamayı kullanıyoruz. Taşındığımız için veteriner değiştirmek zorunda kaldık ve yeni veterinerimiz tüyleri güzel olmadığı için mamayı değiştirmemiz gerektiğini söyledi. Kulaklarını da ara ara kaşıyıp tahriş ediyor. Bunu sorduğumda da yine mamayı değiştirip Proplan kullanmam gerektiğini söyledi. Ama proplanın içeriğini yetersiz buluyorum. Hangi mamayı önerirsiniz

3 CEVAP

Mslna01

Bizde o mamadan kullanıyoruz ama kedim normalde de kaşınıyordu biz bu mamaya geçtik yine aynı değişen bir şey yok ama size Nd yada hills öneririm

HaydutveNazli

Hills çok güzeldi ama artık kedilerimin hiç ilgisini çekmiyor nd kullanıyoruz fena değil mutlaka az tahıllı alıyorum kısır erkek kedi olduğu için tahılsız mama tercih etmiyorum, nd içime sinmiyor ama proplan royal canin de kullanmak istemiyorum, dün petshopcuya sordum bana dedi ki mahallede bir kedi var 21 yaşında erkek hep royal caninle beslenmiş , yine de royal canini bebekken denediğimizde kedimiz göbek bölgesinden sağlıksız şekilde şişmanlamıştı

kimnana

Royal canin bende küçükken kullanmıştım. Gayet sağlıklıydı ama fiyat olarak uygun gelmiyor. Bu söylediklerinizde uygun değil. Ben yine felicia dan devam edeceğim sanırım. Teşekkürler