Kedim Yaptığı Tuvaletin Üzerine Basıp Kabından Çıkıyor

Tuvaletini gün aşırı temizliyorum fakat buna rağmen yinede yaptığı tuvaletin üzerine basıp kabından çıkıyor ve uzun tüylü olduğu için bazen kuyruğunda kumlar yapışmış olarak kalıyor uzun zamandir kum markasını degistirmedik hep aynı kumu kullaniyoruz kum kabini değiştirip daha büyüğünü almayı düşünüyorum bu faydalı olurmu

6 CEVAP

milaylaylom

Merhaba, kumunuz topaklanmıyor mu acaba ? Ya da kediniz gömmüyor mu ? Küçükse tuvaletiniz daha büyüğüne geçmekte fayda var elbette

Kum topaklaniyor topaklanma da sorun yok gömme eyleminide yapıyor çünkü baya eşeliyor çikmadan önce aklıma tek sorun olarak kum kabınin küçüklüğünden kayanakli olabileceği geldi

milaylaylom

O halde haklısınız geriye o seçenek kalıyor, kabı değiştirince düzelecektir mutlaka 🙃

yumik

Bizde de aynı sorun vardı son zamanlarda büyük boy tuvalet aldık düzeldi

Bende yaklaşık 1 saat önce gidip aldım umarım bizdede sorun ortadan kalkar 🙂

Büyük boy kap ile sorun çözülür kardeşim. Oldlar bu diyeceğimi hatırlarlar küçükken mahallede oyun esnasında boka bastığımız olurdu. Hey gidi günler.