Dış Parazit Damlasından Zehirlenme

BBC

Merhabalar..
Yeni sahiplendiğim kedinin parazitleri için veterinere götürdüm. İç ve dış parazit tedavisi uygulandı. 2 saat kadar taşıma kafesinde kalan kedim 2 saat sonunda kusmaya başladı en son araçla dönerken fazla kusup büyük tuvaletini yaptı. Daha sonra veterinere tekrar götürdüğümde zehirlenme olduğunu söylediler dış parazit damlası yüzünden ve antropin dedikleri zehirlenme karşıtı bir iğne yaptılar. Geceyi çok rahatsız geçirdi. ayakları felçli gibi oldu yürüyemedi direk uyudu ağlayarak. Sabah iyi geceden daha iyi olarak uyandı. İşe gidip geldiğimde akşam iyiydi. Tekrar problem olur mu ? Dün akşam arayıp veterineri sorduğumda topladıysa kendini bir şey olmaz dedi. Böyle bir şey yaşayan var mı ? İleride sorun olur mu ? Kedim iyi ancak tekrar hastalanır mı?

1 CEVAP

izzy

Toparladiysa Allahın izniyle birşey olmaz gelişmeleri yazınız