Kedimin Ağzında Ve Burnunda Oluşan Leke Ve Kabuklar.

Ahmetss

Merhaba, Fotoğrafları ekliyorum arkadaşın burnunda son günlerde kabuk oluşuyor ve ağzının içinde lekeler oluştu. Veterinere aşıları hariç gidemiyoruz veterinerin kapısından girince canavar a dönüşüyor. Bilgisi olan var mı? bu konu hakkında internette hiç doğru düzgün kaynak bulamadım.

3 CEVAP

Sezgek

Lekeleri bilmiyorum ama sanki biraz kansız olabilir kediniz diş etleri bana fazla beyaz geldi iç dış parazitleri düzenli yapıyor musunuz dışarı çıkıyor mu yani fotoyla da alakalı olabilir ama normalde diş etleri pembe renkte olması gerekir sizinki bana biraz fazla beyaz geldi

Ahmetss

iç dış parazitleri yıllık aşıları her zaman yapılıyor dışarı çıkmıyor

Ahmetss

şimdi baktım dudak kısmı biraz beyaz ağıza doğru pembeleşiyor diğer kedime de baktım onun da o kısımları siyah içeri doğru beyazlaşıyor gerçi diğerinin her yeri simsiyah