Sfenks Kedisi

BloomSkull

Sfenks kedilerinin normal kediler gibi yalanma ihtiyaçları var mıdır? Normal kediler gibi tüyleri olmadığı için giydirilmeleri gerekiyormuş fakat kediler yalanmayı sevdikleri için kıyafet giymek onları rahatsız ediyormuş. Acaba normal kediler gibi Sfenkslerde de böyle bir rahatsızlık durumu va mıdır?

1 CEVAP

Kurhanz

Evet , Sfenks kedileri de kendilerini yalıyorlar. Yaladığında rahatsız etmeyecek şeyler giydirin. Fazla tüylü olmasın.