Kedimin Tek Gözü Kapanıyor?

Azirovka

Kedimin sağ gözü sol gözünden daha küçük ve sağ gözünü daha çok kırpıyor. Gözünde akıntı çapak tarzı bir şey de yok. Veterinere de ancak pazartesi ya da salı götürebilirim. Evde bu süreçte neler yapabilirim?

2 CEVAP

Tuanaalsk

Ilık çayla sabah akşam pıt pıt yapın 3 günde düzeldi benim oğluşumun gözleri

naz96

Veterinere götürene kadar çayla temizleyin hala devam ediyorsa başka bi sorun vardır. Aynı sorunu kendi kedimde yaşadım ancak onun mantarı vardı kafa kısmı komple döküldü kaşımaktan gözünün üstüne kadar dökülmüş orayı da kaşıdığı için sanırım gözüne de denk gelmiş. Şimdi biraz daha iyi. Kaşınırken de yapabiliyorlar.