Mama Rotasyonu

yumik

Rotasyon için en iyi süre nedir? Kaç ayda bir değişmeli? Bir tanesi kesin natures variety olacak diğeri de sams field düşünüyorum şu anlık.

2 CEVAP

Mslna01

6 ayda bir değişebilirsiniz ama sürekli değişim iyi değildir

dilanbulent

6 ayda 1 kere değiştirmenin çok kısa bir değiştirme süresi olduğunu düşünüyorum. Eğer kediniz sıkılgan bir kedi değilse yılda 1 kere değiştirmeniz yeterli olacaktır. Bazı kediler var, tek 1 mamaya saplantılı oluyorlar ve yıllarca aynı mamayı kullanıyorlar. Böyleleri de var yani.