Hills Mama Almak İstiyorum Buradan Fakat Orjinal Ürün Sattığınız Nereden Anlıyacağım ?

Aynurkofe

Hills yetişkin kısır maması alıcağım orjinalliğinden nasıl emin olacağım sertifikanız var mı?

5 CEVAP

dilanbulent

Petlebi Türkiye'deki en bilinen petshop siteleri arasındadır. Sahte mama gibi bir durum asla olmaz bu sitede.

Palyaco

Burda sadece orjinal satılır kaç yıldır buradan aliyorum

Emirrckr

Petlebi’ye güvenebilirsiniz.
Bizler ve buradaki birçok kişi daha yıllardır Petlebi’den alışveriş yapıyoruz.
Orijinal.

Cook

Arkadaşlara aynen katılıyorum,4 yıldır mama alıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım daha.

Mslna01

Buradaki ürünler orijinaldir alabilirsiniz gönül rahatlığıyla 🥰