Kuru Mama Ne Kadar Süre Kullanılmalı

Rosier4

1.5 yaşında kısır kedim var 8-9 aydır proplan somonlu mama kullanıyoruz tüyleri yumuşak severekte yiyor ama sıkılmış mıdır acaba mamadan değiştirmeli miyiz mamasını artık aynı mamayı uzun süre kullanınca bişey olur mu? Veterinere sordum devam et memnunsanız bişey olmaz kaliteli
Ömürlük mama bunlar dedi.

1 CEVAP

ecgut

Bende 1 yaş Nd tavuk narlı kullanıyorum kısırlaştırdığım ponçiğim için aynı şeyi düşünerek çok fazla araştırdım bir kaç veterinerede sordum içeriği kaliteli ve ihtiyacı olan şeyleri karşılıyorsa değiştirme problem olmaz dediler bende haftada 1 yaş mama veriyorum belli günlerde sıvı ödül maması hergün maltı ve vitamin maltları var zaten damak tadını o şekilde kendimce dengelemeye çalışıyorum☺️