Tavşan İsimleri Önerisi

yildiz9zgur

Bugün 2 tane lop tavşanı sahiplendik. İsim önerilerinizi alırım. Kendi evcil hayvanlarınızın isimlerini de yazabilirsiniz, bana isim fikri olur.

2 CEVAP

Daha önce benim de iki tavşanım vardı. Birinin adı lily, diğeri makarondu. Şuanki kedimin adı da artemis. Belki fikir olur :)

dilanbulent

Bence aklınıza ne geliyorsa onu koyun, özellikle insan isimleri çok komik durdukları için aynı zamanda çok seviyorsunuz :) Benim arkadaşımın tavşanının ismi Fikret mesela :) Her Fikret deyişince gülesi geliyor, çok seviyoruz.