Sizce Hangisi?

Hayaletkiz

1 ay içerisinde bir kediciğim olacak İnşallah... :) Daha önce evde kedi beslemediğim düzeltiyorum besleyemediğim için sizler ebir sorum olacak. Sizce Gimcat Anti-Hairball Tüy Sağlığı için Tavuklu Macun mu yoksa Gimpet Malt Soft Extra Macun mu kullanmalıyım. Ya da kusma olayının minimum seviyeye inmesi için başka bir öneriniz var mı?

6 CEVAP

aleyn

malt soft extra kullandım uzun süre kullandıgım müddetçe hiç kusma olmadı tüyleri dışkıyla çıkıyor görebiliyorsunuz hatta. tavsiye ederim.

kedilimadam

Dr Clauders anti hairballı öneririm.Uzun süredir kullanıyorum, bir kez bile kusma olmadı.Dışkıda doğrudan tüyleri atıyorlar.

ozgesahinn

İkisini de kullandım kusma gözlemlemedim dışkıyla atıyor zaten benim deneyimime göre istediğini deneyebilirsin

Selma_

Malt Soft Extra Macun gayet güzel

Hayaletkiz

Herkese teşekkür ederim. @kedilimadam dr clauders i çok duydum ama bu sitede yok. Şimdilik başka siteyi denemeyi düşünmüyorum açıkçası. Yine de sağ ol önerin için. :)

onurtemiz

Gimcat tavuklusundan almayın yaz mevsiminde. Balıklı olanı veya direk Multivitamin diye geçeninden alın