Pug Köpeğimin Burnu Sürekli Akıyor

Riooo

Merhaba, Pug oğlumun burnu sürekli akıyor, geceleri artıyor. veteriner cins özelliği diyor, biraz da alerjiye bağlıyor.Akıntı kokusuz, şeffaf. Rahatlatmak için ne önerirsiniz! Teşekkürler

1 CEVAP

MelisRose

merhaba, bahar aylarında olduğumuz için fazla otluk yerlerden ve çiçeklerden uzak tutmanız biraz yardımcı olabilir. evin içini biraz serin tutabilirsiniz ve yerleri düzenli silerek toz miktarını azaltabilirsiniz. düzenli olarak silmeniz onu biraz rahatlatabilir. ama önemli olan neye alerjisi olduğunu bulup çözmek gerekir.