İnternetten İç Dış Parazit Damlası Almak

milaylaylom

Merhaba arkadaşlar, kedilerime veterinerde aynı markanın iç dış damlasını yaptırıyorum fakat internette karşıma çıktı çok daha uyguna içerisinde 3 tane var. Normalde söz konusu kedilerim olunca pek güvenmem ama size de bir sormak istedim böyle internetten alan orjinalliğinden emin olduğunuz bir yer varsa bilmek isterim. Bulduğum sitenin ekran görüntüsünü koyuyorum belki daha önce oradan alanınız vardır

6 CEVAP

dilanbulent

Bu sitelerin önerilmemesinin sebebi şu; yasalara göre iç dış parazit, karma, kuduz gibi aşılar SADECE veteriner kliniklerinde satılabilir. Zaten karma ve kuduzu vermez hiçbir veteriner, sadece iç dış parazit satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin petshoplarda satışı dahi yasaktır, sadece veteriner kliniklerinde yasaldır. Aşıda bir sıkıntı olması durumunda veya kedinize/köpeğinize ters bir etki yapması durumunda hiçbir hak iddia edemezsiniz çünkü siz illegal bir siteden satın almış konumunda oluyorsunuz. Yıllardır internetten aldığını söyleyen insanlara çok şaşırıyorum, ben en son çok bilindik bir siteden sipariş vermeye çalıştım sırf merakımdan, doğru dürüst bir ödeme sistemleri bile yoktu whatsapp üzerinden mesaj attım dönüş dahi yapmadılar. Artık elaleme para verip reklam mı yaptırıyorlardı orasını bilemem, ama tek tavsiyem bu ürünleri sadece veteriner kliniklerinden satın alın.

Cennet29

Bende güvenmediğim için hep veterinerden temin ediyorum. İnternette her şeyin sahtesi mevcut

KimJeongguk

Facebook gruplarında bu siteyi tercih eden bir çok insan var benimde çok karşıma çıktı.

milaylaylom

Haklısınız bende hep tereddüt ettiğim için hiç tercih etmedim ama bu aralar çok sık karşıma çıkmaya başladı. Dediğiniz gibi reklam yaptırıyorlar sanırım instagram storylerde falan da hep öneriyorlar bende merak ettim açıkçası alan var mıdır güvenilir midir orjinal midir diye sormak istedim

milaylaylom

Evet öyle bu site karşıma çok çıkıyor ya reklam ya da gerçekten alıp memnun olanlar var bilemiyorum

AyseMia

Bu siteden almadım ama başka 2 siteden almıştım ikisi de orijinaldi üretici firmalarından sorgulattım ben direkt. Siz de aldığınız ürünün üretici firma sitesinden müşteri hizmetlerini arayıp yada mail atıp önce sorgulatıp sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Broadline için Boehringer Ingelheim örneğin. Yardımcı oluyorlar. Büyük markaların zaten sahtesinin yapılamadığını da duymuştum. Klinikte çok daha pahalıya satılıyor ama alan alabilir tabii tercih meselesi. Ürün aynı ürün. :)