Yavru Kedi Garip Sesler Çıkarıyor

aoeo10

bir yavru kedimiz var kardeşlerinde hiç böyle bir davranış yok
elinize aldığınızda heyecanlanıp kalp atışı hızlanıyor ve miyavlayıp bağırıyor daha sonrasında normal otururken miyavlama dışında garip sesler çıkarıyor sebebi ne olabilir normal midir ve kedinin korkmasını nasıl geçirebiliriz

2 CEVAP

suercan

Sakinleştirmek için yanınıza alın sırtını okşayarak ona yanında olduğunuzu belli edin normal değil çok heyecanlı bir kedi

goldenpahara

Korktuğu için kızmayın küçük olduğu korkuyor olabilir sakinleştirmek için yanınıza alıp Sevin ve okşayın