Mystic Kedi Maması Kullanan?

Enidaesin

Bu mamayı kullanan var mı acaba denemek istiyorum beğendi mi kedileriniz

3 CEVAP

milaylaylom

Ben kedimde dört beş ay kadar kullandım hiçbir sorun yaşamadım ama biraz seçici olduğu için iştahla yemedi eski mamasına geri döndüm. Şu an diğer iki yavru kedime yeni aldım mystic mamayı sevdiler gibi görünüyor. İçeriğinin gerçekliğine pek güvenilmesede gerçek et miktarı gayet iyi ben şans verip kullandım kedilerimde ters bir durum gözlemlemedim

milaylaylom

Fiyat olarak çok zorlamayan orta segment bir mama olduğunu düşünüyorum

KomurveMia

Benim kedim seçici değildir kalitelide olsa ucuzda olsa her mamadan yer yadırgamaz. Ama bu mamayı aldıgımda yedi ve kustu. Sana verdim defalarca 1 hafta boyunca kustu ve bıdaha asla yedırmedım. Dikkat edersen mamaya yorum yapanlar hep kusma sıkayetlerinden bahsedıyolar sanırım pek iyi bir mama değil