Erkek Kedide İştahsızlık

Korsan_35

Kedim erkek ve kısır değil aşırı iştahsız doktoru kısır olmadığı için iştahsız olduğu söyledi 3 kilo mama olarak n&d kullanıyordum çok seviyordu sonra hillse geçtik onu da severek yedi ama tekrar değişikliğe gittik nd geri döndük ama aynı iştahla yemedi Sürekli kızgınlık halinde erkek kediye özgü hareketlerde bulunuyor iştahın nasıl düzeltebilirim. Ürün önerisinde bulunabilir misiniz

4 CEVAP

aslihan_e

Neden kısırlaştırmıyorsunuz? Bu şekilde kızgınlık yüzünden iştahsızlık yaşayan kediler fipe çok açık oluyor. Bağışıklıkları düşüp her hastalığa yakalanabiliyorlar. Kısırlaştırmadığınız sürece en güzel mama da olsa psikolojik olarak sorun yaşadığı için pek yemek istemeyecek.

Korsan_35

Ne yapabilirim diye soru sordum beni yargılamaniz için değil ve kısırlaştıracagiz ama kısır aynı cins kedisi olan akrabamin kedisi de aynı durumda zayıf bunu gördükçe kısırlaştırmadan vazgeçiyorum

meryem_artemis

Kısırlaştırma iştahını düşürmez. Aksine daha iştahlı oluyor kısır kediler. Kızgınlıkta kedim aşırı iştahsız ve halsiz oluyordu, çok az mama yiyordu. Kedimi kısırlaştırmadan önce 2.5 kiloydu. 3 hafta önce kısırlaştırdık ve şuan 3 kilo. Ayrıca kısırlaştırma öncesi bağışıklığı düşüktü. Şimdi çok daha enerjik, hareketli. Bir de somon yağı deneyebilirsiniz. O da işe yarıyor.

aslihan_e

Sizi yargılayan herhangi bir şey göremedim defalarca bakmama rağmen.