Hiç Aşı Olmamış Kediye Aşı Yaptırılır Mı?

ill

Merhaba benim kedilerimn sokak kedisi ama artık onları kendi bahçeme aldım yani tamamen benim himayemdeler.Ben 16 yaşındayım İlk kedim 3 yaşında yani ilk sokaktan onu bulduğymda 13 yaşındaydım. Pek bilgim yoktu kediler hakkında ama şu an 6 kedim var ve bayağı tanıyorym kedileri neyse daha önce onlara hiç aşı yaptırmadım tabii ki veterinerle aram sıkı-fıkı malum :) (zor biraz) dediğim gibi aşı yaptırmadım daha doğrusu yaptıramadım şu an
Kedilerimin biri 1.5 biri 3 kalan 3ü de 1 aya tam yaşını dolduracak diyorum ki en azından yapabiliyorken karma aşısıno mı yaptırsam

2 CEVAP

Senin yaşın kedilerinin yaşlarının toplamının 2 katından 6 eksik olduğu müddetçe aşı yaptırmanda bir sakınca olmaz kardeşim.

Cennet29

Kedilerinize birer doz karma yaptırabilirsiniz. 1 yaştan büyük kedilere ztn sadece yılda 1 doz yapılıyor