Kedi Aşıları Hakkında

Kedime aşı yaptırdığımızda veteriner aşılar hakkında bilgi vermedi ve karnede biofel pch, caniverm, fiproes aşıları yazıyor. İç parazitin ve dış parazit damlasının yapıldığını biliyorum ama karma veya kuduzdan biri eksik sanırım çünkü karnede sadece bunlar var.

3 CEVAP

Ve kedimi bu cuma kısırlaştıracağız. Eksik aşı varsa onu kısırlaştırma öncesi mi yaptırmalıyız sonra mı?

Mslna01

Fiproes dış,caniverm iç parazit ilacı
Biofel phc bildiğim kadarıyla karma veteriner hekime sorunuz daha iyi cevaplayacaktir, önce den yaptırmanız gerekmektedir ama baya bir ara ile

@Mslna01 şimdi veterinerle görüştüm. Diğer aşıları tamsa kısırlaştırdıktan sonra yapılabilir dedi.