Hangi Yavru Kedi Mamasina Geçmemi Önerirsiniz?

Pnrdogan

Şu anda royal canin kullanıyoruz. Değişim yapacağım şu 3 mamadan hangisini önerirsiniz?
-hills ton balıklı
-hills tavuklu
-proplan tavuklu ve pirinçli.

Kedim 8 aylık olacak kilosu 2.6 biraz kilo alsın istiyorum , uzun tüylü british kırması bir kedi.

8 CEVAP

yumik

hills tavuklu

AyseMia

Hills ton balıklı kitten kesinlikle. Kilo aldırmada üstüne tanımam. :)

Pnrdogan

Şimdiye kadar tavuklu kullandı simdi balikliya geçsek keskin bir geçiş mi olur acaba

Mslna01

Hills tabi ki de,aroma değişikliği keskin bir geçiş olur ama eğer balık seviyorsa bir sorun olmaz geçerken kademeli geçiş yapmanız gerekir her mama değişiminde

hills tavuklu da kullandim ton baliklida garanti olmasini istersen ton balıklı derim cünkü tavuklu mamalarda tüy dökümü cok müsait oluyor

Emirrckr

Bunlar arasında Hill’s ton balıklı öneririm.

hills tavuklu

KimJeongguk

Hill's ton balıklı kullandık yavruluk döneminde muhteşemdi. Tüy kalitesi muazzamdı tavsiye ederim.