Urinary Sistem Destekli Mama Önerisi

esrayurteri

kedimin mamasını değiştireceğim. çok uzun zamandır brit care kullanıyoruz. falicia'yı geçmeyi düşünüyorum. urinary sistem destekli olması mamanın. başka önerisi olan veya falicia hakkında deneyimi olan var mı

2 CEVAP

merhaba öncelikle felicia kitten mamayi kedimde bir bucuk aydan iyibaren yaklasik 2 ay kullandim daha önce kedi deneyimim olmamisti ve kedim dogdugundan beri cisini damla damla yapşyordu normal zannediyodum birgün tesadüfen ilk bir iki damlasinda kan gördüm vet cekip attim ve direkt muayeneye gelmemi söyledi gittigimde böyle biseyi ilk defa gördüklerini söylediler daha cok erkek ve yası büyüklerde oluyomus ama benim kedim 4 aylik ve disiydi ultrasonda sirf o markanin mamasini kullandigim icin dört aylık yavrumda kristaller ve böbrek tasi cikti vet asla o markayi önermiyor sonrasinda royal ve devaminda hills kullandim ve ultrosona 1 bucuk ay kdar sonra tekrar bakildiginda tertemiz cikti ne kristal ne birşey hicbirsey kalmamisti hayvan has bana özel urinary mama kullanmam gerektigini söylemislerdi fakat kendi veterinerimix buna gerek olmadihini söyledi sadece kaliteli mama iyilestirdi bu arada kedime extra olarak sonda takilmisti 3 gün 4 aylik minnacik yavruma biraz uzattim ama demem o ki vet o markayi önermiyo ve bu sekilde sizin de basiniza gelme olasiligi var allah korusun böyle bisey basiniza gelmesinden se biraz daha kaliteli bir mama alip vet masrafindan en önemlisi kedinizin konforunfan ödün vermeyin derim ben bu arada hills alabilirsiniz zTen en kaliteli mama markasi :)))

Cennet29

Felicia önermem. Üzerine urinary yazması tamemen dikkat çekmek için. Daha kaliteli mamalar kullanmanızı öneririm. Brit içeriği iyi neden değişmek istiyorsunuz eğer bi sorunu yoksa değişmeyin. İlla değişecekseniz önerdiklerim bunlar

Sanabelle
Nutri feline
Bozita
Hills
Royal canin