Kedilerim Arasında Anlaşmazlık Başladı

DtSevde

Merhaba pazar günü kedilerimden biri maalesef evden kaçtı ve çok şükür uzun uğraşlar sonucu bir gün sonra pazartesi kızımı buldum. Ancak evdeki kedim daha bir gün önce çok iyi anlaştığı kardeşine tıslıyıp hırlıyor. Onu görünce kaçıyor ve hemen yükseklere çıkıyor. İşin tuhafı bana da gelmiyor. Normalde dibimden ayrılmaz. Ne yapmam gerekiyor sizlere danışmak istiyorum. Teşekkürler.

1 CEVAP

EnesTilkici

Kokusu farklı geldiğinden dolayı yapıyordur. Allah'a şükür bulmuşsunuz kedinizi sevindim. Zamanla kardeşi de tekrar alışır kokusuna hatırlar. Bu süreci hızlandırmak için kedinizin önceden kokusunun sindiği şeyleri kedinizin üzerine sürebilirsiniz, tarayabilirsiniz.