Çok Acil Geçici Yuvaya İhtiyacım Var :( Ne Yapabilirim Bu Konuda.. ( İlandan Başka )

kedisever-34

Bahçeye doğuran bi annenin yavrusunu tek patisi havada yürüdüğünü farkettim ve yanına gittim bi patisinin içindeki kısım dışarı fırlamıştı..Hemen eşimle vet. e götürdük röntgen çekildi ve şuan veterinerde yaklaşık 1 ayda iyileşeceğini söyledi günlük bakımı vs indirimli 40tl dedi..Bizim bütçemiz için çok pahalı olacak şuan..O iyileşene kadar geçici olarak evinde tutabilecek birisini arıyoruz haziranda iş - tatil nedeniyle şehir dışında olacağız..Evdeki kedimizi de arkadaşa emanet bırakacağız..Bu bebeği sokağa bırakmak istemiyoruz güvenle bırakabileceğimiz bi yer bulmalıyız..Ya da daha uygun bir yer araştırıyorum ama daha pahalı Kadıköy- Acıbadem tarafında yaşamaktayız..Çaresiz kaldım :/

1 CEVAP

mhmttnc

vah keşke kayseride olsaydı... Acil şifalar olsun inşallah