Kedim Çok Tüy Döküyor

British shorthair kedim çok tüy döküyor somonlu proplan mama kullanıyorum ek olarak ne yapabilirim

7 CEVAP

Mini2019

bol bol tarayın. tam tüy değiştirme zamanları.

Matmzel

Kışlık tüylerini döküp yazlık tüyleri çıkıyor artık. Ben takviye olarak vetoskin kullanıyorum baya baya yararını gördüm

Miyoshka

Benim kızım da Longhair, sonbahar kış ilkbahar hiç farketmeksizin tüy döküyor:( Düzenli tarıyorum ayrıca. Acana mama verdim olmadı şimdi orijene geçtim bir aydır onu veriyorum aynı.Takviyelerle ilgili herkes bir şey söylüyor bloglarda -hepsi de reklam kokuyor!!- Kedi anne-babalarının test edip onayladığı takviye önerisi varsa ben de almak isterim.

Ahudr

Ben de proplanın doktugunu dusunuyorum artik

Mini2019

@sandorblabla abuk sabuk şeyler yazma. Biri ciddiye alıp yapsa, bir canlının ölümüne sebep olursun.

Cookiecan

Biotin takviyesi kullanabilirsiniz etkili olacaktır :)

duman2707

Biofeline tüy damlası biraz işe yarıyor