Yavru Köpek

eylem97

Köpeğim 3 ay 10 günlük eskiden hayır diyince ısırmayı biraz azaltıyordu fakat şu aralar daha çok ısırdığını farkettim çok acıtmıyor ama bu diş kaşınmasıyla mı alakalı geçici bir durum mu?

4 CEVAP

goldenpahara

Diş çıkarmaya başlamış olabilir ona yumuşak ısırabileceği bir oyuncak alabilirsiniz kolay gelsin :)

eylem97

Bir sürü oyuncak aldım ama o hala terlikleri parçalamaya çalışıyor :D

MinelG

Diş çıkarmaya başlamış olabilir mi? Diş çıkarırken damakları kaşındığı için daha çok ısırıyorlar.Sizi ısırmaya başladığı zaman dikkatini oyuncaklara yöneltin :)

goldenpahara

:) haylaz